Kontakt

Ráda poradím, neváhejte mě kontaktovat. 

Martina Dvořáková

mob.: 776/ 33 47 33

martina.eurona@gmail.com

Chcete poradit, pomoc s první objednávkou nebo probrat možnosti spolupráce? 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Martina Dvořáková, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání vzorečků zdarma a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

mail: martina@originalnidomacnost.cz

Najdete mě i na Facebooku - Originální domácnost   ZDE

Něco málo o mně

S Euronou jsem se seznámila v roce 2015, tj. před osmi lety. Martince byl v té době rok a stále jsem řešila, proč se mi tak osypává (po jednom prášku z drogerie, který navíc ani nic nevypral). Doktorka nás poslala na vyšetření ke kožní lékařce a obtíže stále neustávaly. Spíš naopak se vše zhoršovalo. Mastičky nazabíraly a tak stále dokola. Nedalo mi to a když jsem u kamarádky Petry viděla na Facebooku, jak hezky odstraňuje fleky a jak píše, že se může už konečně při úklidu volně nadechnout. Ikdyž nedalo..... Občas jsem jí něco "olajkovala" a tím to haslo.

A pak mi Petra napsala. Něco v tom smyslu, že vidí, že se mi líbí fotky a jestli to chci taky zkusit? S Petrou Gregůrkovou se známe asi 16let. Vždycky byla moc příjemná a milá. Řekla jsem si a proč to nezkusit. Horší už to stejně být nemůže. Dcera stále osypaná, olezlá. Návštěvy na kožním k ničemu nevedly.

Začala jsem z gruntu. Vyčistila pořádně pračku, podarovala ten "úžasný" snad desetikilový prášek a i na zbytek domácnosti začala používat při úklidu Euronu. Já alergik nejsem, ale i tak jsem si všimla té změny. Najednou jsem nemusela používat každý večer krém na ruce. Dcerka už neměla zarudlá místa, když se trošku zpotila. A hlavně ta vůně.... ta byla prostě úžasná.

Ať jsem použila cokoliv, vše nádherně vonělo a hlavně úplně jinak, než cokoliv z drogerie. Začala jsem si úklid užívat. Teď u druhého dítěte už jsem sáhla zase po Euroně. Látkové plenky se perou taky snad samy. Když něco nevyperu hned na poprvé, tak po druhém praní už flek nemůžu najít ;-)

Můžete to mít stejně jako já. Netahám žádné těžké nákupy, drogerii mi přivezou až před dům v době, která mi vyhovuje. A víte, že můžete objednat zboží třeba v hodnotě 2500Kč a platit třeba jen 120Kč? Takto jsem nakupovala cca dva roky. Pak už jsem provize ve zboží nestíhala vybrat a založila jsem si Živnostenský list. Peníze mi chodí každý měsíc rovnou na účet.

Nejsem žádný prodejce. Ani si to dost dobře nedokážu s dvěmi dětmi představit :D Napište mi, určitě odpovím a poradím, jak na to.

V listopadu 2018 jsem obhájila post TOP manažerky. Děkuji všem spokojeným zákazníkům a poradcům. I díky Vám se plné mé sny... Momentálně mám na starosti ve své síti přes 650 poradců a zákazníků po celé České republice a na Slovensku.

Uklízíte, perete, staráte se o domácnost. A kdo ne?

I práce může být zábava...

Budujte si vlastní kariéru. 

Buďte svým pánem.