Reference ... a vzorky zdarma k vyzkoušení

Vzorečky zdarma

Vyplňte všechny potřebné údaje.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já, Martina Dvořáková, na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání vzorků zdarma a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Vzorečky zasílám pouze do České republiky a na Slovensko. Děkuji za pochopení.

Reference ... aneb není nad vlastní zkušenost

Ing. Petra Gregůrková

Dvou rubínová top managerka Eurona by Cerny, t.č. maminka na mateřské dovolené.

K Euroně jsem přišla jak slepá k houslím. Zjistili mi alergii na uklízecí a prací prostředky. Trpěla jsem dušností, ekzémy. Pak mi manžel z práce přinesl čistič koupelen od kolegyně... To se nedá popsat ta úleva. A hlavně všechno myje samo jen působením, bez drhnutí. Byla jsem z toho tak nadšená, úplně se mi změnil život. Konečně žádné vyrážky na puse, boláky ve výstřihu...mně totiž vadily i ty výpary nejenom že bych se toho dotýkala rukama. Úplně nezištně jsem začala doporučovat dále. To prostě musí každý mít doma!!! A pak při pohledu do systému jsem zjistila, že z toho mám vlastně peníze a nakupuji výrobky zadarmo!!!! :D :D A dneska.... mě to živí. Jsem na mateřské půl roku a rozhodně se do práce vracet nebudu. Protože nemusím ;-) PS: Nedělám žádný prodej, to bych ani nemohla s malou zvládnout. Jen Euronu doporučuji dál, stejně jako tady Martina Dvořáková... určitě se jí ozvěte.. ;-)

Jitka Jeřábková

Rubínová top managerka Eurona by Cerny, bankovní úřednice 

Euronu a její výrobky jsem poznala od kamarádky. Zaujala mě možnost vše si nakoupit sama přes eshop a za velkoobchodní ceny. Jsem hodně časově zaměstnaná, pracující, máme 2 děti, tak dodávka do domu a rychlost a účinnost prostředků pro mě byla rozhodující.

Byla (a stále jsem) velmi z výrobků nadšená. Ihned jsem se o radost z úklidu začala dělit s kamarádkami, brzy jsem si musela vyřídit ŽL a mám příjemný přivýdělek ještě k platu, což se naší rodině velmi hodí. Po roce a půl co jsem odeslala 1. objednávku jsem obhájila titul top manažer.

Jana Matoušová

top manažerka a i maminka na mateřské dovolené s třetím synem

Sen změněný ve skutečnost - zdravé děti a práce, která baví Jsem maminka na mateřské dovolené. Dvě ze tří dětí trpí atopickým ekzémem a já sama jsem alergik na drogistické a kosmetické zboží. Od narození syna jsem neustále zkoušela různé drogistické výrobky, které by nám pomohly zmírnit boj s atopickým ekzémem, bohužel marně. Po narození momentálně nejmladší dcery jsem začala pátrat ještě více, trvalo mi další dva roky, než jsem se čistou náhodou dostala k Euroně. Paní Martina mi tenkrát nabídla vzorečky na vyzkoušení. Už jen to, že mi nabídla vzorky, mne oslovilo a já začala studovat jednotlivé výrobky... Po obdržení vzorečků, jsem začala ihned zkoušet. Do týdne jsem vytvořila svoji první 100 bodovou objednávku. Těšila jsem se z drogerie, která mi nedělala žádné problémy - žádné osypané ruce, dušné problémy, ekzematické reakce u dětí. Jiná drogerie mi už nesmí přes práh a nejen to, do 14 dnů jsem se rozhodla šířit Euronu dál, během druhého měsíce jsem se dostala na pozici 3%, třetí měsíc už jsem byla na 6% a postupuji dál... O své práci po mateřské dovolené mám již teď jasno, chci se věnovat tomu, co mě baví - dělat lidem radost s výrobky Eurony! P.S.: Jana Matoušová byla vyhlášená v říjnu 2017 na Galavečeru novou 21% a obhájila post top manažerky. 

Miluše Krupová

zaměstnanec a poradkyně EuronabyCerny

„V roce 2017 jsem se jen tak ze zvědavosti přidala do skupinky Originální domácnost. Martinka Dvořáková mi poslala pár vzorečků a několik týdnů mi trvalo, než jsem je vyzkoušela. Uchvátil mě Gel na rez a vodní kámen a Čistič na koupelny. Moje úplně první objednávka byl Univerzální multifukční agent a Gel na rez a vodní kámen. Výrobky české firmy Eurona mě dostaly svou nádhernou vůní a hlavně funkčností. A teď mám doma snad celý katalog. Chcete mít pro sebe výrobky zdarma? Stačí začít doporučovat to, s čím jste sami spokojeni a budete na tom stejně jako teď já.“

Miluška už v listopadu 2019 dosáhla na třetí provizní stupeň a čerpá momentálně 9% provizi z obratu své rostoucí sítě. Gratulujeme Miluško.